Trailové závody Šitbořice 2022

13.08.2022

13.8.2022 jsme se za náš jezdecký klub zúčastnili Trailových závodů v Šitbořicích.

13.8.2022 jsme se za náš jezdecký klub zúčastnili Trailových závodů v Šitbořicích. Můžeme být hrdí jak na naše jezdkyně, tak i naše koně, jelikož se nám podařilo ve všech kategoriích obsadit krásná místa. Ještě jednou gratuluji Kateřina Hubená za absolutní ovládnutí kategorie trpaslíčků a získání v disciplíně jak ze země tak i sedla 1. místa! Stejně tak Evelínce Piharové, která ve stejné kategorii obsadila 3. místo ze země a 2. místo ze sedla. Naše nejmladší účastnice této kategorii Viktorka Šrůtková skončila ze země na 6. a 5. místě. V nejpočetnější kategorii začátečníků (otevřená soutěž pro dospělé i děti starší 10 let, kde je brán začátečník buď kůň nebo "vodič") se Lucii Šrůtkové podařilo s naší teprve 3.letou mladou klisnou, pro kterou to byly první závody, úspěšně vyhrát a získat 1.místo v konkurenci 26 účastníků. Sofie Ella Ševčíková získala krásné 6. místo. V této kategorii jsme měli ještě Sofii Sochorovou, bohužel bez umístění - nicméně Sofi předvedla krásný výkon, při kterém se nervozita prvních velkých závodů podepsala a způsobila ztrátu cenných bodů ve velké konkurenci. Zde se jednalo pouze o soutěž ze země, jelikož klisna ještě není ježděná. Všem velmi gratuluji a jsem pyšná jak na naše jezdce, tak i koně bez kterých by to nešlo.

© 2021 Jezdecký klub Valtice, z.s. . IČ: 09896112. Všechna práva vyhrazena.